חוויות מדרופלקון לונדון

bluetegu | ביום ש', 09/03/2011 - 12:07

השתתפתי בדרופלקון לונדון. מטרתי היתה בעיקר לחוש את הקהילה, להתנסות, ולהתעדכן. לקחתי שלשה ימי חופש מחופשה משפחתית באנגליה, כך שלא התנסיתי בקוד ספרינט של יום שישי ובכל הארועים החברתיים לאחר סיום ההרצאות, שהם חשובים לכשעצמם ביצירת קשרים וסתם כיף. מאד התרשמתי מחוזק הקהילה: יותר מ1700 משתתפים, בכל רמות הידע, מכל העולם, עם הרבה אנרגיה,וכן גופים מסחריים רבים משתתפים ומעורבים. רמת ההרצאות גבוהה ודרופל ממשיך להתפתח ולהשתנות. ההרצאות היו בכל הרמות, ואפשרו לי להבין את השינויים המרכזיים בדרופל 7 (entities ) , מהם הכלים המועדפים לפתרון: "הרביעיה הקדושה" של flags, views, rules, message , הבעיות בהתאמה לפלטפורמות נידות והדרכים לפתרון וכדומה. כל ההרצאות צולמו בוידאו והן נמצאות באתר , אני ממליץ לצפות.

שתי חוויות יחודיות הן שיר דרופל שהושר בפגישת האורינטציה למשתתפים חדשים שניתן לראות כאן 

 

ואת ההרצאה של אמיתי על OG7 שענתה על הציפיות של חויה לא שגרתית, כולל את "תצוגת אופנת דרופל השניה", שממנה ניתן להרשם כאן ,ובגלל אכות אודיו גרועה אפשר לשלב עם האודיו של כלל ההרצאה בערך בדקה 8, שכדאי לצפות בה באתר דרופלקון, כאן.

בקצור, ממליץ לכולם להששתתף, ואני מקוה שנפגש בשנה הבאה במינכן.

רון

תגים

תגובות

הי רון, תודה על שיתוף החוויות. אני חושב שהשתתפות באירוע כזה היא מקפצה מאוד רצינית לתוך עולם הדרופל. אין תחליף להכרות האישית עם הקהילה.

תודה על הצילום של OG7, אנחנו עורכים את הסרט ובקרוב נעלה את הגירסא "הרשמית".