ללמוד דרופל עם Linnovate - סדנאות למקצוענים ולמתחילים

zohar | ביום ג', 10/04/2011 - 13:44

אני שמח לבשר על השקת פעילות הדרכה חדשה של [לינווייט](http://www.linnovate.net/en), בסגנון קצת שונה, אשר מיועדת לכל הרמות, **מתחילים ומקצוענים**, ומטרתה לקדם משמעותית את איכות הפיתוח לדרופל בישראל.

הסדנאות נולדו כחלק מהדרכות פנימיות שערכנו בלינווייט, והן מתקיימות במשרדי החברה בפרדס חנה. בסדנאות נכסה את כל קשת הנושאים אשר דרושים למקצוענים בדרופל: תכנות, תבנות, סיסטם, אופטימיזציה ועוד.

משתתפים אשר ישתתפו בסדנאות ילמדו נושאים מתקדמים בדרופל, ויקבלו ידע מהמפתחים של לינווייט, אשר מתמודדים עם הפרוייקטים הכי מורכבים וסבוכים, ועושים זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של פיתוח ושירות.

הסדנאות הן **הזדמנות נוחה, זולה ויעילה ביותר, להכרות עם הנושאים המתקדמים ביותר בדרופל**. הן מיודעות לאלו אשר מעוניינים להתמקצע ולעבוד בדרופל. בתום מספר סדנאות (לא חייבים להשתתף בכולן כמובן) המשתתפים ירכשו ידע מספיק להתמודדות עם אתגרים אמיתיים בבניית אתרים בדרופל, ויוכלו להתמודד על **מקומות עבודה אטרקטיביים בחברות דרופל מובילות** בארץ (ובעולם).

###הנושאים שיכוסו בסדנאות הקרובות:

- פיתוח ללא קוד: cck, views, context, features, ftools
- פיתוח עם קוד: בניית מודולים
- פתרון בעיות בדרופל ו-Debugging: כלים נפוצים (devel, watchdog), כלי פיתוח (Zend debugger), זיהוי שאילתות איטיות...
- אופטימיזציה של אתרים ושרתים: מנגנוני cache, התמודדות עם איטיות של Views, קונפיגורציה אופטימלית של שרתים
- טפסים ו-Form API: לבנות טפסים מורכבים בדרופל
- הכרות עם הפצות דרופל שונות: Drupal Commons, Open Atrium, Open ideaL, Open Public, Open Publish, COD ועוד
- תבנות למתחילים ולמתקדמים
- עבודה מול web services
- התממשקות לאפליקציות חיצוניות (CRM, ERP, SAP, ...)
- עבודה מול מובייל
- בניית אתרי מסחר אלקטרוני

מטרתנו כאמור היא להכשיר מספר רב ככל הניתן של מפתחי דרופל **טובים** שיוכלו לשאת על כתפיהם את הפעילות הדרופלית הענפה שמתרחשת בישראל. שוק העבודה זקוק למפתחים טובים, ובכוונתנו לדאוג לכך שמפתחים כאלה יהיו בנמצא.
**הסדנאות מעולות לאלו אשר השלימו קורס בסיסי במקום אחר** (או באינטרנט או בספרים וכו') **ואשר חסר להם קצת ידע מעשי**, ועם זאת ניתן להגיע לסדנאות גם ללא ידע מוקדם, ופשוט ללמוד תוך כדי.

הסדנאות מועברות ע"י מפתחים בכירים בלינווייט.

מומלץ!

תגים

תגובות

אמיר, החפירות וההתעקשות שלך לא מקדמים אותך - דיברת איתי אישית - תן לי לפחות צ'אנס לדון בזה פנימית לפני דיון ציבורי בעניין...
ה"בטיפול" הקבוצתי הזה לא תורם לקהילה (היא הבהירה את זה באופן ברור מספר פעמים)