מערכת עדכונים חדשה באתר

zohar | ביום ו', 10/17/2008 - 08:47

לאחר זמן רב שבו השתמשנו במודול [subscriptions](http://drupal.org/project/subscriptions) לניהול ומשלוח עדכונים מהאתר, עברנו להשתמש במערכת שנראית הרבה יותר מבטיחה והרבה יותר יציבה - [Notifications](http://drupal.org/project/notifications).

מערכת זו נשענת על תשתית משלוח ההודעות [Messaging](http://drupal.org/project/messaging). המערכת מאפשרת גמישות הרבה יותר גדולה, ואפשרויות קונפיגורציה נוחות יותר מאשר ה-subscriptions. המערכת נבנתה כך שכל משתמש מבצע שתי בחירות - עבור מה הוא מעוניין להתעדכן, וכיצד הוא מעוניין לקבל את העדכון. לדוגמה:
משתמש א' מעוניין להתעדכן רק עבור _דיונים בפורום_, ומעוניין לקבל את ההודעות _במייל_, ואילו משתמש ב' מעוניין להתעדכן גם עבור _בלוגים חדשים ותוספות למדריכים_, ומעוניין לקבל את ההודעות _דרך עמוד המשתמש שלו באתר_.
שתי בחירות אלו מרכיבות את משלוח ההודעות למשתמשים - כל אחד בוחר לעצמו. ניתן להמשיך ולבחור גם את תדירות משלוח ההודעות.

מאחר שהמערכת חדשה, כל משתמש באתר דרופל ישראל יצטרך להגדיר אותה לעצמו מהתחלה. להלן הסבר קצר:

מסך החשבון שלי - עדכונים מהאתר 1

- בעמוד "[החשבון שלי](http://drupal.org.il/user)", ליחצו על הקישור "עדכונים מהאתר". מסך זה מציג את כל העדכונים שאליהם אתם רשומים. אם טרם נרשמתם לעדכונים **במערכת החדשה**, הרי שתראו בעיקר אפסים.

מסך החשבון שלי - עדכונים מהאתר 1

- לפי שעה ניתן להירשם לאחד משני דברים: סוג תוכן, או תוכן ספציפי. הרשמה לסוג תוכן תשלח לכם עדכונים לכל דיון, או תגובה לדיון, מסוג מסוים (פורום, מדריך, בלוג, כתבה וכו'). אם ברצונכם לקבל עדכון במייל על **כל התכנים החדשים באתר, כולל תגובות אליהם**, יש לסמן את כל סוגי התוכן.
במסך זה ניתן גם לבחור את תדירות משלוח ההודעות.

מסך החשבון שלי - עדכונים מהאתר 1

- ניתן גם להירשם לדיון ספציפי בלבד. בתחתית כל דיון מופיעים קישורים להרשמה לעדכונים, הן עבור סוג התוכן, והן עבור הדיון הספציפי הזה. במידה וכבר נרשמתם לסוג התוכן או לדיון, תופיע האפשרות לבטל את ההרשמה.