תפריט ניהול עברי

yhager | ביום ה', 10/23/2008 - 04:29

כאחד שמשתמש רבות ב admin_menu באתרים, רציתי להפנות את תשומת לבכם לעובדה שסוף סוף יש לנו גרסה עברית מרוטלת מלאה שלו.

אם אתם רוצים להשתמש ב admin_menu בעברית בדרופל 6, גשו ל http://drupal.org/node/234149, הוסיפו את קובץ ה CSS והתמונה לתיקיית המודול, בדקו איך זה עובד ודווחו בבאג.

תהנו.

תגובות

יישר כח. עובד פנטסטי בפיירפוקס, בספארי ובגוגל כרום. בעייה קטנה באקספלורר 6+7 ששם תפריטי המשנה מוסטים שמאלה ומופיעים מתחת לתפריט הבא משמאל. אבל למי זה איכפת? מי כבר משתמש באיכספלורר כממשק ניהול?

תפריט הניהול משרת בסופו של דבר את הלקוחות, אחרי שהסתיים פיתוח האתר והם צריכים לתחזק ולנהל אותו, ולכן הוא חייב לעבוד כמו שצריך גם באקספלורר (למרות שכבר הכנסתי לחוזה ההתקשרות שלי עם לקוחות תנאי מקדים לעבודה עם פיירפוקס - בנתיים לא כולם הסכימו לחתום :-)

לגבי הלקוחות - לדעתי הדרך להצגת הנושא היא שלצורך הפעלת ממשק הניהול צריך להשתמש בתוכנה ייעודית לדרופל - פיירפוקס. ישנה אפשרות להוסיף תמיכה בתוכנות אחרות אם נדרש בתשלום נוסף.

לגבי התפריט - לדעתי יש שם בלבול, כי הפץ' שנכנס הוא לא אחד לאחד הפץ' שתום ואני עבדנו עליו. אולי משהו שם נדפק - אני מבקש ממישהו עם אקספלורר שייגש לקישור של הבאג יבדוק ויגיב בהתאם.

אנחנו אכן טיפלנו בזה, אבל היתה השמטה בגרסה שנכנסה למודול. עכשיו זה תוקן - כל מי שנתקל בבעיות מוזמן לנסות את גרסת הפיתוח האחרונה.