כנס דרופל - נותרו 6 ימים למכירה מוקדמת ולהגשת הצעות

ענת כהנא | ביום ה', 08/23/2012 - 11:58

דרופלקאמפ ישראל - כנס דרופל מתקיים לראשונה בישראל בתאריך 11 באוקטובר באוניברסיטת ת"א.

לכנס יגיעו אורחים מחו"ל, והוא יורכב מהרצאות וסדנאות מגוונות ומעניינות, אבל הכי חשוב - כל קהילת דרופל בישראל מתכנסת ליום אחד כדי לשתף ולהשתתף.

דרופל הינה מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח המריצה כ-2% מכלל האתרים בעולם. בין אם אתם מתחילים או מתקדמים בעולם ה-web, בניית אתרים, דרופל או כל מערכת ניהול תוכן אחרת, הכנס הזה הוא חובה בשבילכם. מטרת הכנס היא לחשוף את קהילת ומערכת דרופל בארץ לכמה שיותר אנשים, להפגיש בין חברי הקהילה, לאפשר יצירת קשרים עסקיים וחברתיים, וכמובן לתת במה לתכנים מעוררי עניין בתחום פיתוח וניהול אתרים בדרופל. מארגני הכנס הינם פעילים ומתנדבים בקהילת הקוד הפתוח בארץ ועוסקים בפיתוח בדרופל באופן יומיומי.

הרשמה

מחיר רגיל לכנס הינו 150 ש"ח אך עד ה-31 באוגוסט מחיר המבצע לכנס הינו 100 ש"ח ל-100 הנרשמים הראשונים.

הקדימו והירשמו!

הכרטיס כולל כניסה לכל ההרצאות והסדנאות, תוכניית כנס מהודרת, תיק כנס הכולל פרסים בסך מאות שקלים, חולצת כנס, כיבוד בבוקר, ארוחת צהריים ועוד הפתעות.

ניתן לרכוש כרטיסים כאן

קול קורא להרצאות

הכנס מורכב מהרצאות וסדנאות בנושאים שונים. שולטים בדרופל? חולמים על Nodes מתוך שינה? אם אתם מעוניינים להרצות, תוכלו לקרוא ולפעול לפי ההנחיות כאן.

קול קורא לחסויות

הכנס מפורסם במספר אתרים מרכזיים העוסקים בתחומי טכנולוגיה, פיתוח, בניית אתרים, עיצוב, בלוגים של מערכות ניהול אינטרנט, בארץ ובעולם. פרסום בכנס כזה מגיע למאות ואלפי אנשים בתעשייה והתהודה שלו נשמעת מקיפה ביותר. האירוע מפורסם ע"י אתר דרופל העולמי ועמותת דרופל (Drupal Association). אנו פותחים בתוכנית תמיכה המאפשרת לכם לייצג את ארגונכם בכבוד במסגרת מכובדת תוך כדי עזרה להרמת אירוע קוד פתוח חשוב. מידע נוסף ניתן לקרוא כאן.

תחרות חולצת הכנס

אתם מוזמנים להשתתף בתחרות עיצוב חולצות לכנס. העיצוב שיבחר יודפס על החולצות שיחולקו למשתתפים.

מידע נוסף ניתן לקרוא כאן.

קוד פתוח

כדי להעשיר את קהילת הקוד הפתוח בארץ, החלטנו לקיים את הכנס בצמידות לכנס Joomla!Day על מנת לאגם כוחות ולאפשר לאנשים להרשם לשני הכנסים במחיר מוזל ולהנות משני העולמות. עמותת המקור, עמותה ישראלית לקוד מקור פתוח ותוכנה חופשית (ע"ר), שותפה לארגון ודואגת לניהול התקין של הכנס וכל הכספים נאספים על-ידה.

 

להתראות בכנס,

דרופל ישראל